Plac zabaw

WAŻNE!

Informujemy, że od 2.07.2018 r. do 28.07.2018 r. plac zabaw zamknięty- przerwa urlopowa. Przepraszamy

Centrum Edukacji i Rekreacji „Rodzinka”, to mini park edukacyjno rozrywkowy. Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy atrakcyjny plac zabaw, który dostarczy dzieciom wiele rozrywki i umili pobyt na  świeżym powietrzu. Chcąc zapewnić naszym dzieciom najwyższy standard zabawy i relaksu,  plac zabaw jest zaprojektowany zgodnie z wszystkimi normami w zakresie bezpieczeństwa, ponadto cały teren jest ogrodzony i monitorowany.

CEiR Rodzinka zajmuje się szeroko pojętą edukacją w zakresie wielu obszarów tematycznych. Cały czas dążymy do rozwoju i podnoszenia jakości realizowanych projektów. Nasze szeregi zasilają osoby ciągle podnoszące swoje kwalifikacje, pełne energii i otwarte na nowe wyzwania.

CEiR Rodzinka, to miejsce, w którym  rodzina jest najważniejsza, jest to  miejsce, w którym stawiamy , na rozwój i relacje międzyludzkie. Ponieważ kierujemy się zasadą, że każdy człowiek w każdym wieku jest dla nas ważny, urządzenia na placu zabaw zostały dobrane tak, by mogły z nich korzystać zarówno dzieci i ich rodzice. Bardzo zależy nam na tym, by podczas wspólnej zabawy rodzice i dzieci mogli pogłębiać wzajemne więzi i relacje. Współczesne tempo życia czesto nie pozwala nam na znalezienie wystarczającej ilości  czasu dla naszych najbliższych. Zapraszamy gorąco do Rodzinki, gdzie czas płynie wolniej i spokojniej,  jednocześnie jest to miejsce, którego nuda się nie trzyma!

Zajęcia sportowe

Celem CEiR Rodzinka jest między innymi propagowanie aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży na nowoczesnym obiekcie sportowym. Z myślą o tych, którzy lubią sport powstało wielofunkcyjne  boisko  o wymiarach 28x15. Cały kompleks jest ogrodzony i oświetlony.

Nasza oferta to:

 • nauka gry w tenisa z terenerem
 • nauka gry w piłkę nożną z  trenerem
 • zajęcia ogólnorozwojowe z piłką dla najmłodszych
 • możliwość wynajęcia boiska
 • stół do tenisa stołowego

Imprezy okolicznościowe

 • organizacja urodzin dla dzieci i dorosłych,
 • pikniki firmowe dla pracowników i ich rodzin,
 • spotkania dla seniorów.

Urodziny

Przedstaw nam swoje oczekiwania i upodobania Twojej pociechy, a my zajmiemy się całą resztą. Sprawimy, że urodziny Waszych dzieci będą niezapomnianym przeżyciem. Przeniesiemy Waszych milusińskich do krainy baśni i zabawy, gdzie spełnią się ich marzenia.

Każde dziecko jest inne, dlatego zabawy i konkursy dostosowujemy do potrzeb Jubilatów i ich gości. Nad wszystkim czuwają wykwalifikowani opiekunowie – animatorzy. Rodzice w tym czasie mogą odpocząć i zrelaksować się w naszym uroczym kawiarnianym ogródku, przy filiżance aromatycznej kawy.

Pakiet urodzinowy obejmuje:

 • tematyczną zabawę z animatorem przez 1,5 h (w przypadku imprezki do 10 dzieci) lub dwoma animatorami (powyżej 10 dzieci)
 • poczęstunek w skład, którego wchodzą ciastka, paluszki, soki, woda mineralna i pyszne lody z naszej budki (każde dziecko samo wybiera smak)
Opcja dodatkowa:
 • piniata
 • zaproszenia

Tematy urodzin:

 • Kraina Lodu – Przeniesiemy się do Krainy Lodu, w której spotkamy Elsę, Annę i Olafa. Stoczymy bitwę na śnieżki, ulepimy bałwana i poszukamy zaginionego nosa Olafa. Zatańczymy wśród wirujących płatków śniegu i poczujemy w sobie magiczną moc.
 • Zaczarowany zamek – Każda dziewczynka marzy, by choć na chwilę zamienić się w księżniczkę, a każdy chłopiec chciałby choć raz stać się dzielnym rycerzem. W zaczarowanym zamku stworzymy piękne korony , tiary oraz miecze, a potem zatańczymy walca na królewskim balu.
 • Małe modelki – Zaprojektujemy bajeczne ubrania i weźmiemy udział w pokazie mody.
 • Wyspa piratów – Nasz plac zabaw stanie się bezludną wyspą, na której szukać będziemy zaginionych skarbów, w stworzonych przez siebie czapkach Ahoj kamraci!
 • Mali piłkarze – Stworzymy własną drużynę piłkarską, weźmiemy udział w treningu piłkarskim i nauczymy się głośnego kibicowania. Polska biało czerwoni!
 • Dinozaury – Przeniesiemy się do ery dinozaurów i poszukamy zaginionego jaja ostatniego dinozaura.
Istnieje także możliwość wynajęcia naszego pawilonu i samodzielną organizację imprezy urodzinowej dla dziecka lub dorosłego.

 

Odpowiedzialność za opiekę nad dziećmi na terenie placu zabaw spoczywa na wynajmującym.

Kawiarnia / grill

Wszystkich naszych gości zapraszamy do naszej uroczej i przytulnej kawiarni.  Serwujemy w niej między innymi aromatyczną kawę, pyszne lody gałkowe i jeszcze pyszniejsze gofry w wielu odsłonach. A wszystko to w otoczeniu zieleni i zapachu ziół i kwiatów.

Przy naszej kawiarni znajduje się również miejsce do grillowania. Istnieje możliwość wypożyczenia grilla lub przygotowanie grilla przez pracowników naszego punktu gastronomicznego.